інформація

№ салону:
13

Сайт:
https://ads-decor.ua/katalog/

E-mail:
adspasichna@ukr.net

Телефон:
+38 067 322-83-33
+38 063 372-23-53

Компанія “ADS” є провідним виробником на українському ринку дверей для шаф-купе, кухонних фасадів з рамкового алюмінієвого профілю та постачальником для українського ринку алюмінієвих профілів для шаф-купе, фурнітури до них та профілів для виробництва меблів.
Також в нашому асортименті є гардеробна системи та комплектуючі до неї, різноманітні системи міжкімнатних перегородок, пластикові, шпоновані та рамкові фасади для виробницва меблів.

Основна продукція компанії – це алюмінієвий профіль, а також роликові механізми, ущільнювач, щітка, та цілий ряд комплектуючих для виробництва меблів – систем для шаф-купе, кухонних фасадів, міжкімнатних перегородок, гардеробних кімнат, профілів для торгового обладнання. За порівняно невеликі терміни роботи на ринку України наша компанія змогла налагодити міцні партнерські відносини з провідними китайськими виробниками – це підприємства з повним циклом виробництва алюмінієвої продукції, що гарантує високий контроль за кожним етапом та якістю матеріалів, котрі використовуються.

 

 

.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen