інформація

№ салону:
4-6

Сайт:
https://simpler.com.ua/

E-mail:
simpler.com.ua@gmail.com

Телефон:
0 800 330 823

Мета компанії Simpler  – забезпечення кожної людини здоровим і комфортним сном.

На підставі цих принципів кожен клієнт нашої компанії може підібрати найбільш підходящий матрац згідно індивідуальних потреб і переваг за розумною ціною.

 

Продукція Simpler – це поєднання сучасного стилю, високої якості, цінової доступності та унікальних інженерних рішень при виробництві.

Чому слід вибрати продукцію компанії Simpler

 

Якість. Постійний контроль виробничої лінії дозволяє збільшити якість продукції, уникнути брак і, як наслідок, знизити вартість продукту. Вся вироблена продукція має сертифікати якості стандарту ISO, ГОСТ і Укр БУДСЕРТ.

Сервіс. Відділ продажів спільно з виробничим відділом і відділом логістики пропонують нашим клієнтам найкращий сервіс, який включає лояльне ставлення до клієнтів всіх категорій, будь-то B2C або B2B.

Швидкість. Сучасні технології, які дозволяють збільшити темпи виробництва, пропонують сегменту B2B виконання різних замовлень у встановлені терміни.

Клієнтоорієнтованість. Використання якісних матеріалів і передових технологій дозволяють виробляти продукцію різного ступеня жорсткості, пружності, розмірів, враховуючи переваги і побажання наших клієнтів.

Розуміння. Інженери та оператори ліній нашої компанії чітко і адекватно розуміють важливість комфортного сну, відпочинку і проведення часу людини, тому відповідально підходять до реалізації своїх завдань з конструювання нових матраців, при виробництві моделей різних розмірів і характеристик.

Опт. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями в сегменті оптових продажів. Для таких клієнтів присутня програма лояльності, яка пропонує унікальні товарні та цінові пропозиції.

Відповідальність. Наша продукція залишає виробничий цех в щільній індивідуальній вакуумній упаковці, яка захищає наш продукт від забруднень, пилу, бруду, сторонніх запахів. Такі дії дозволяють нам надати нашим клієнтам абсолютно новий і чистий продукт.

.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen