.10 правил чистки м’яких меблів

переглянути інші новини

Важко уявити сучасне життя без наявності м’яких меблів. Вони знайшли своє місце скрізь – в офісі чи удома, у вітальні чи передпокої, кухні чи гардеробній. М’які меблі зараз скрізь і вони бувають різними за формою, та ціною. З усім можливим їх різноманіттям можна ознайомитись в торговому центрі меблів та інтер’єру «Гора» у місті Стрий чи за посиланням м’які меблі.
І чи не перед кожною господинею рано чи пізно постає питання чистки м’яких меблів, бо з часом, навіть при акуратному й дбайливому ставленні до них, з’являються забруднення різного характеру. Від більшості з них можна позбавитись самостійно, а при найважчих забрудненнях варто звернутися до хімчистки.

Поради, що допоможуть при побутовій чистці м’яких меблів

1. Забруднення необхідно видаляти одразу після того, як вони з’явились. Тоді збільшиться вірогідність виведення плями та збереження покриття.
2. З метою збереження меблів, перед використанням засоби очищення варто протестувати на оббивці, яку не видно при експлуатації.
3. Не рекомендується застосовувати при чищенні оцет та плямовивідники, а вироби з флока не перекосять контакту зі спиртовмісними розчинами.
4. Очищаючи предмет зі світлою оббивкою, варто застосовувати виключно безкольорові щітки й ганчірки. Це не допустить перенесення барвників з ганчірки на меблі, під впливом хімічних засобів.
5. Перед вологою чисткою варто застосувати спеціальну насадку пилососу. За його відсутності, рекомендується заслати диван вологою безкольоровою тканиною (бажано натуральною) та вибити з нього пилюку.
6. Прибирання жирних плям проводиться простим посипанням їх сіллю. Після цього витримати 5 хвилин, зібрати сіль та нанести на місце забруднення миючий засіб для посуду. Залишити хвилин на 15, після чого ретельно промити.
7. Для виведення забруднень органічного походження, як то сеча дитини чи тварини, необхідно вологу ділянку одразу вимокати сухою ганчіркою. Після того провести обробку розчином на основі оцту чи лимонної кислоти та якісно висушити за допомогою фену.
8. Щойно пролите вино (червоне чи рожеве) необхідно одразу промакнути (не витирати) й присипати сіллю. Почекати, щоб волога ввібралася в неї, струхнути щіточкою та обробити пляму спиртом (окрім флокових тканин), а після цього застосувати м’яку губку з мильним розчином.
9. Плями з під соку, ручок, маркерів чи губної помади виводять розчином оцту чи аміаку.
10. Свіжа пляма крові легко прибирається мильною холодною водою. Застаріла ж або суха викладається на короткий термін шматочками льоду, після чого змочується слабеньким розчином оцту. Завершують чищення шампунем.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen