.💫4 прийоми, які зроблять маленьку квартиру ефектною💫

переглянути інші новини

1. Кутові галереї

Несподіваний хід, який працює за дуже простим принципом – перемикання уваги. Завдяки кутовим галереям, погляд буде «гуляти» по простору, чіпляючись за ту чи іншу деталь, не звертаючи уваги на відстань між цими кутами.

2. Світлі відтінки для підлоги та стелі

Білий колір в добре освітлених приміщеннях створює відчуття «світіння» й легкості. У такій кімнаті приємно перебувати, комфортно працювати, зустрічати гостей і відпочивати. А чого можна ще хотіти?

3. Горизонтальні лінії

Тут працює фізика сприйняття, і, зігравши грамотно й стримано, можна отримати чудовий ефект. Головна особливість – це мінімалізм і правильно розставлені акценти. Смуги повинні бути контрастними і мати деяку підтримку з боку декору й аксесуарів.

4. Правильне місце для дзеркал

Велике дзеркало, яке зіграє роль порталу, вікна чи двері, завдяки яким простір може збільшитися майже в два рази. Найкраще такий прийом працює в симетричних інтер’єрах.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
🍍ТРЕНДОВІ ШПАЛЕРИ 2019🍍 🥑 3D шпалери. Це, звичайно, не ті шпалери із зображенням пейзажів або тварин, які з’явилися пару десятків років назад. Сьогодні різноманітність 3D полотен включає в себе свіжі і нестандартні ідеї. Такий прийом дозволить візуально збільшити простір кімнати і додасть акценту одній зі стін. 🥑 Градієнт. Плавний перехід з одного відтінку в інший при оформленні інтер’єру квартир спостерігається все частіше. Особливо актуальний він в невеликих кімнатах. Перехід з яскравого до спокійнішого кольору зробить простір легшим і світлішим. 🥑 Скажіть: «Так!» оригінальним принтам. Звичайно, однотонні шпалери у вітальню все ще користуються популярністю. Однак разом з ними на полицях магазинів стали з’являтися моделі з геометричними або флористичними принтами. Саме вони задають тон при оформленні сучасних віталень. 20 2

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen