.💫4 прийоми, які зроблять маленьку квартиру ефектною💫

переглянути інші новини

1. Кутові галереї

Несподіваний хід, який працює за дуже простим принципом – перемикання уваги. Завдяки кутовим галереям, погляд буде «гуляти» по простору, чіпляючись за ту чи іншу деталь, не звертаючи уваги на відстань між цими кутами.

2. Світлі відтінки для підлоги та стелі

Білий колір в добре освітлених приміщеннях створює відчуття «світіння» й легкості. У такій кімнаті приємно перебувати, комфортно працювати, зустрічати гостей і відпочивати. А чого можна ще хотіти?

3. Горизонтальні лінії

Тут працює фізика сприйняття, і, зігравши грамотно й стримано, можна отримати чудовий ефект. Головна особливість – це мінімалізм і правильно розставлені акценти. Смуги повинні бути контрастними і мати деяку підтримку з боку декору й аксесуарів.

4. Правильне місце для дзеркал

Велике дзеркало, яке зіграє роль порталу, вікна чи двері, завдяки яким простір може збільшитися майже в два рази. Найкраще такий прийом працює в симетричних інтер’єрах.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen