.💫5 помилок в оформленні інтер’єру💫

переглянути інші новини

1. Неправильно підібраний килим

Якщо килим у вітальні, то він має слугувати базою і вміщати всі меблі кімнати. Маленький килим, на який неможливо втиснути диван і пару крісел, виглядає безглуздо. У спальні – його потрібно розміщувати перпендикулярно ліжка, а не вздовж.

2. Мало освітлення

Одна люстра в кімнаті – це мувітон в дизайні інтер’єру.
Звичайно, вона має бути, але необхідно додати до неї додаткове освітлення. Воно і покращує видимість, і додає динаміки простору

3. Безлад на видному місці

Коли ви створюєте відкриту систему зберігання, наприклад у вигляді полиць або стелажів, продумайте, що там буде знаходитися. Адже це і стане оформленням Вашої кімнати.
Між еклектичним поєднанням речей і хаотичним безладом є велика різниця.

4. Схожі меблі

Час гарнітурів минув. Тепер, якщо меблі ідеально підібрані одне до одного, це скоріше вказує не на прекрасний смак господаря, а на відсутність у нього фантазії. Так що залиште ідентичні предмети для каталогів, а в свій будинок обирайте меблі, які не будуть схожі як дві краплі води.

5. Відсутність декору

Предмети мистецтва і декору, як аксесуари в одязі, завершують образ. В даному випадку образ кімнати.
Якщо не мрієте жити в нудному і безликому просторі, то розбавте його яскравими деталями: картинами, постерами, вазами або свічками.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
🍍ТРЕНДОВІ ШПАЛЕРИ 2019🍍 🥑 3D шпалери. Це, звичайно, не ті шпалери із зображенням пейзажів або тварин, які з’явилися пару десятків років назад. Сьогодні різноманітність 3D полотен включає в себе свіжі і нестандартні ідеї. Такий прийом дозволить візуально збільшити простір кімнати і додасть акценту одній зі стін. 🥑 Градієнт. Плавний перехід з одного відтінку в інший при оформленні інтер’єру квартир спостерігається все частіше. Особливо актуальний він в невеликих кімнатах. Перехід з яскравого до спокійнішого кольору зробить простір легшим і світлішим. 🥑 Скажіть: «Так!» оригінальним принтам. Звичайно, однотонні шпалери у вітальню все ще користуються популярністю. Однак разом з ними на полицях магазинів стали з’являтися моделі з геометричними або флористичними принтами. Саме вони задають тон при оформленні сучасних віталень. 20 2

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen