.5 популярних стилів інтер’єру та їх характеристики

переглянути інші новини

Розглянемо одні із найпопулярніших стилів інтер’єру та їхні характерні риси.

Екостиль

Багато людей часто бажають позбутися від напружених ситуацій, що виникають через активний спосіб життя та поганий вплив зовнішнього середовища. Інтер’єр в екостилі дозволить воєдино злитися з природою та відпочити від активного навколишнього середовища.

Кольорова гамма екостилю

Цьому стилю більшою мірою притаманні природні кольори. При використанні інтер’єру акцент необхідно зробити на таких тонах, як колір деревини, сірий, блакитний і трав’яний. Постарайтеся, щоб переважно використовувалися кольори живої природи.

стиль екоМеблі в стилі Еко

При виборі меблів і аксесуарів для екостилю необхідно надавати особливу увагу тому, з яких матеріалів зроблені дані вироби. Екостилю притаманні прості і легкі лінії меблів. Прояв екостилю – це мінімальна обробка виробів, яка підкреслює природну фактуру.

Освітлення

Переважно велика кількість світла, наближеного до природного. Необхідно, щоб в приміщенні було встановлено просторе вікно для надходження природного світла в денний час доби.

Мінімалізм

Рисою стилю є простота і лаконічність. У мінімалізмі велику роль відіграють натуральні матеріали, які представлені в форматі геометричних фігур. Інтер’єру близькі нейтральні кольорові гами, через що виходить проста композиція. Основне завдання даного стилю – використовувати максимум вільного місця. У зв’язку з цим немає необхідності встановлювати велику кількість меблів.

стиль мінімалізмКольорова гама стилю інтер’єру “мінімалізм”

Бажано обирати в більшій мірі світлі відтінки: білий або сірий. Також натуральні кольори дерева або металу.

Меблі

Великий акцент робиться на геометричність – застосовуються будь-які геометричні фігури.

Світло

В основному застосовується велика кількість освітлення. Великі вікна дадуть відмінну доступність натурального світла в просторе приміщення.

Лофт

Його основна перевага – максимум вільного простору і мінімум перегородок. Принципом стилю є поєднання непоєднуваних речей. Наприклад, старої промисловості і нових технологічних предметів. Купити меблі в стилі лофт, щоб підкреслити унікальність та красу свого житла, офісу, кабінету. Лофт робить акцент на відсутності стінових перегородок. Також застосовується монтаж скляних стін. В такому випадку вдається отримати видимість відкритого простору.

Кольорова гамма

стиль лофтЯк правило, стилю притаманна велика кількість сірих відтінків, а також білий, коричневий, цегляний колір.

Меблі у стилі лофт

Меблі повинні максимально просто функціонувати і створювати зонування в приміщенні, часто вони виконані за технікою “штучне зістарення”.

Декор

Допускається невелика кількість аксесуарів. Часто використовують мінімалістичні графіті або плакати.

Хай тек

Один з популярних напрямків інтер’єру сьогодні – це хай-тек. Раніше цей стиль більшою мірою використовувався для офісних приміщень. Однак його також часто розглядають для дизайну квартир. У стилі необхідно продумувати все до найдрібніших деталей.

стиль хай текКольорова гамма

Переважно використовуються наступні кольори: бежевий і світло-сірий.

Освітлення

Хай-тек воліє яскраву освітленість приміщень. Допомогти в цьому зможуть штучні джерела світла.

Класика

Аристократичний і витриманий стиль – саме цими словами можна описати класичний стиль інтер’єру. Стиль зумів втілити в себе шикарне поєднання розкоші і престижу.

Кольорова гамма

класичний стильНайчастіше віддають перевагу аристократичним кольорам, а саме: темно-зеленому, синьому або бежевому в поєднання з золотим.

Матеріали

Використовують тільки найкращі. При оформленні приміщення застосовують кришталь, мармур і дорогі тканини.

Світло

В інтер’єрі найчастіше застосовують просторі вікна, вони дадуть можливість отримати велику кількість денного світла.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen