.8 цікавих фактів про двері

переглянути інші новини

Двері – один з найважливіших елементів сучасного інтер’єру, який зустрічається в кожному приміщенні (офісні, комерційні будівлі, заміські особняки та міські квартири). Однак існує велика кількість різних захоплюючих фактів про дані конструкції, які мало хто знає.

 

 

 

 

Цікавий факт №1

Японська компанія-виробник представила в продаж сучасні автоматичні двері «Tanaka», які відкриваються тільки тоді, коли до них хтось підходить. Це дверна конструкція майбутнього, так як вона відкривається такого розміру і такої форми, що в приміщення зможе ввійти конкретна людина. Конструкція враховує всі особливості будови тіла відвідувача і «підлаштовується» під нього.

автоматичні двері
Автоматичні двері «Tanaka»

Модель складається з горизонтальних ковзаючих планок і доповнена сенсорною системою управління. Таким чином, сенсори точно розраховують форму людини і безпомилково її повторюють.

Цікавий факт №2

У список найкрасивіших і оригінальних дверей входить конструкція баптистерії Святого Іоанна Хрестителя у Флоренції. Вхід мав неймовірну обробку, що змусило Мікеланджело назвати їх «Брамою Раю».

Такі ворота були побудовані знаменитими архітекторами Андреа Пізано і Гіберті під замовлення Гільдії купців в 1425 році.

Цікавий факт №3

У список найжахливіших дверей входять двері в собор Святого Ніколаса. Представлений собор знаходиться в Словенії. Оригінальна ​​конструкція характеризується наступним набором характеристик:

  • Це відносно молоді двері, які з’явилася в соборі в 1996 році. У цій будівлі все дверні конструкції відрізняються моторошним дизайном.
  • Дана модель сконструйована на честь візиту Папи Івана Павла Другого.
  • Згідно із задумом архітекторів, такі двері повинні були представляти історію єпархії.

Цікавий факт №4

найкрасивіші двері
Двері баптистерії Святого Іоанна Хрестителя у Флоренції

Найбезпечніші двері знаходиться в Колумбії. Така модель має деякі особливості:

  • куленепробивну поверхню;
  • вогнетривкість;
  • вибухостійкість;
  • її неможливо розрізати інструментом з металу;
  • доповнена 10 замками – 10 штирів, ширина кожного становить 2 см;
  • наявність біометричної системи замків – перед входом здійснюється перевірка відбитків пальця, береться аналіз крові, щоб перевірити, що палець дійсно належить живій людині;
  • відбувається інтеграція камери по IP (фото відвідувача відправляється користувачеві по електронній пошті після того, як він подзвонить в двері).

Цікавий факт №5

У Древній Русі всі міжкімнатні двері спеціально робили низькими. Це пояснювалося тим, що при вході в будинок, кожен гість повинен кланятися господареві.

найжахливіші двері
Двері в собор Святого Ніколаса в Словенії

Цікавий факт №6

Загальновідоме правило етикету, коли чоловік попускає даму вперед, відкриваючи перед нею двері. Але мало хто знає історію походження такого «невинного» жесту.

Коли люди проживали в печерах, чоловіки пропускали жінок вперед, щоб переконатися, що всередині печери немає ніякої небезпеки. Адже в незахищене житло могли забігти дикі звірі або ворожі племена. Таким чином, слабка стать повинна була перевіряти наявність безпеки.

Цікавий факт №7

У 1888 році вперше був отриманий патент на обертові двері. Патент отримав популярний на той час винахідник в США – Theophilus Van Kannel. У Нью-Йорку була встановлена ​​норма, що в державних установах швидкість обертання таких конструкцій не повинна була перевищувати 15 оборотів на 1 хвилину.

Цікавий факт №8

Розробку перших в історії систем автоматичних дверних конструкцій приписують Герону Олександрійському. Згідно з історичними даними така модель була спроектована в першому столітті нашої ери. Коли жерці проводили спалення на вівтарі, двері відкривалися за рахунок системи врівноважених парових ваг.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
Інтер'єр з білими дверима. ЯК І З ЧИМ ПОЄДНУЄТЬСЯ?⚪️ ⠀ Білі двері в інтер'єрі квартири вважаються одним з найбільш універсальних і стильних дизайнерських рішень. Величезний вибір колекцій і моделей дозволяє підібрати виріб під будь-який стиль.☝️ ⠀ Застосування дверей міжкімнатних білих дозволяє надавати приміщенню легкості і більшої освітленості. Це - відмінний варіант візуально розширити кімнату і надати її більшої естетичності і аристократизму.🧐 ⠀ ⚪️Переваги використання білих дверей:⚪️ ⠀ 1️⃣ Універсальність. Білий колір відмінно поєднується практично з будь-якими відтінками меблів і стін. 2️⃣ Практичність. Якщо ви вирішили купити білі міжкімнатні двері і побоюєтеся, що вам доведеться часто займатися їх миттям, то не варто про це переживати. Усунення плям зазвичай досягається шляхом протирання поверхні вологою ганчіркою або спеціальними поліруючими засобами. 3️⃣ Легкість. Далеко не всі сучасні квартири здатні похвалитися великою житловою площею. В таких умовах дуже практично зупинити вибір на білих міжкімнатних дверях, купити підходящу по стилістичному виконанню модель і таким простим способом візуально збільшити вільний простір. ⠀ Білі двері можуть стати родзинкою вашого інтер'єру, а великий асортимент в @gorahomestory дозволить Вам правильно їх підібрати😉 ⠀ 7 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen