.Білі двері в інтер’єрі: як і з чим поєднувати?

переглянути інші новини

Білі двері вважаються одним із найбільш універсальних рішень для квртир. Сьогодні великий вибір різноманітних моделей дає змогу купити двері білого кольору, які пасуватимуть під будь-який стиль оформлення інтер’єру.

Основна перевага білих дверей у тому, що їх застосування додає легкості та світла навіть у темному приміщенні. А це, у свою чергу, чудовий спосіб візуально збільшити навіть невеличку кімнату. ⠀

 

 

Білі двері в інтер’єрі: переваги використання

  1. Універсальний варіант. Білий колір можна легко поєднати практично з будь-яким відтінком стін, підлоги, меблів.
  2. Практичність. Якщо у вас є побоювання, що двері білого кольору швидко забруднюються і важкі у догляді, то не варто про це турбуватись. Сучасні міжкімнатні двері покривать спеціальними засобами, що перешкоджають проникненню бруду вглиб полотна – тому їх можна легко очистити за допомогою вологої ганчірки або спеціальним поліролем.
  3. Збільшення простору. Сама дверна конструкція забирає певну площу приміщення, а якщо вона темна – ще й візуально зменшує кімнату. Тому власникам невеликих осель варто звернути особливу увагу саме на білі двері.

Білі міжкімнатні двері допоможуть доповнити ваш інтер’єр та зробити його візуально “легшим”, а великий асортимент в ТЦ Гора дозволить Вам правильно їх підібрати.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen