.Як правильно обрати диван?

переглянути інші новини

Вітальня – це найголовніша кімната для проведення часу з близькими. Тут Ви відпочиваєте разом з сім’єю, розважаєте друзів, запрошуєте гостей на свята. Тому меблі для вітальні повинні бути максимально якісними, затишними та стильними. В першу чергу це стосується дивану.

Ми зробили підбірку порад, які допоможуть Вам прийняти правильне рішення при виборі дивану.

Насамперед потрібно зазначити, що дивани бувають:

 • модульні;
 • прямі;
 • острівні;
 • кутові.

Також варто знати про механізми трансформації. Загалом їх можна розподілити на ті, які розкладаються, викочуються і розгортаються.

Лайфхаки для тих, хто обирає диван

 

 1. кутовий диванВизначтеся, де буде знаходитися диван. Намалюйте план на папері, таким чином в салоні буде легше зорієнтуватися. Розрахуйте чи буде достатньо місця для пересування, коли диван буде розкладений.
 2. В салоні детально роздивіться механізми трансформації. Його металеві частини мають бути товще, ніж 3 мм, акуратно пофарбовані і надійно з’єднані одне з одним.
 3. Визначте його основну функцію: гостьовий чи для щоденного сну. Врахуйте, хто на ньому буде спати: 40-кілограмова дитина чи чоловік за 80 кілограм.
 4. Посидіть або, ще ліпше, полежіть на дивані. Оцініть щільність наповнювача. Якщо чується скрип, то це ознака ненадійно проклеєного каркасу.
 5. Пильно роздивіться чи рівні шви та ряди скоб. Це маленькі, але ґрунтовні прикмети, які допоможуть відрізнити добросовісного виробника від дилетанта.
 6. Подивіться на задню частину дивану. Якщо плануєте поставити його не під стіну, а в центрі кімнати, то ззаду він має бути акуратно оббитий.
 7. Якщо гарантія виробу складає менше, ніж 18 місяців, то ліпше пошукати іншого виробника.
.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen