.Як створити затишок у маленькій вітальні?

переглянути інші новини

Маленька вітальня – це завжди виклик для власників приватних будинків і квартир, які бажають організувати максимальний комфорт у власній оселі. Однак варто пам’ятати про те, що елегантність і стиль не залежать від простору. Маленька вітальня теж може бути затишною, чистою і світлою. Головне – правильно підібрати меблі та спланувати майбутній стиль кімнати.

Обираючи нейтральну палітру кольорів і невелику кількість дійсно необхідних меблів, можна грамотно спланувати майбутній дизайн та раціонально розподілити кожен вільний сантиметр.

5 важливих правил для створення комфорту в вітальні

Сучасні меблі для вітальні – це різноманітність варіантів і унікальність рішень. Власники квартири або будинку тепер не обмежені в своїх фантазіях.

  • меблі у вітальнюНевеликі габарити вітальні зовсім не означають, що потрібно використовувати тільки мініатюрні меблі. Кутовий секційний диван буде набагато ефектніше виглядати, ніж невеликі моделі для двох людей.
  • Максимальне використання простору. У таких кімнатах практично немає вільного місця для складання речей. Вичавлюйте максимум – використовуйте стіни від стелі до підлоги, розміщуйте модульні стінки, етажерки, шафи та столи.
  • Використання прозорих елементів. Застосування декору зі скла візуально збільшує вільний простір в будь-якому приміщенні.
  • Меблі без підлокітників. Застосування крісел або диванів без підлокітників – відмінне рішення для невеликих віталень, так як вони мають більш відкритий та практичний зовнішній вигляд.
  • Застосування низьких меблів. Для візуального створення свободи в кімнаті потрібно використовувати низькі меблі, які характеризуються чіткими і простими лініями.

Одним з важливих правил комфортних умов сучасного житла прийнято вважати збереження простоти і унікальності водночас. Адже краса ховається в простому – дерев’яний комод, класичний колір килиму, дивани простих форм.

вітальніСтворюємо затишок разом

Щоб вигідно обіграти невеликий простір вітальні рекомендується використовувати меблі на ніжках. Доведено, що навіть наявність невеликих акуратних ніжок дозволяє зробити конструкцію більш легкою, тим самим розширюючи кімнату.

Для зберігання різних предметів, сувенірів та інших речей, необхідно використовувати стелажі і полиці відкритого типу. Це пояснюється тим, що закриті полиці візуально висувають стіни вперед, а значить – звужують вільний простір, “забираючи” розміри кімнати. При цьому не варто повністю заповнювати полиці, найкраще залишати трохи місця.

Що стосується гами кольорів певних меблів – все залежить від загального стилю кімнати. Наприклад, якщо мова йде про вітальні, виконані в світлих відтінках, тоді темні меблі можуть “працювати” на створення комфортного і модного стилю. В результаті, в просторі досягається ідеальний баланс і повна гармонія, а меблі темних кольорів перестають бути занадто громіздкими для інтер’єру. Вони з легкістю надають приміщенню потрібної глибини, подовжуючи і розширюючи його межі.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
Інтер'єр з білими дверима. ЯК І З ЧИМ ПОЄДНУЄТЬСЯ?⚪️ ⠀ Білі двері в інтер'єрі квартири вважаються одним з найбільш універсальних і стильних дизайнерських рішень. Величезний вибір колекцій і моделей дозволяє підібрати виріб під будь-який стиль.☝️ ⠀ Застосування дверей міжкімнатних білих дозволяє надавати приміщенню легкості і більшої освітленості. Це - відмінний варіант візуально розширити кімнату і надати її більшої естетичності і аристократизму.🧐 ⠀ ⚪️Переваги використання білих дверей:⚪️ ⠀ 1️⃣ Універсальність. Білий колір відмінно поєднується практично з будь-якими відтінками меблів і стін. 2️⃣ Практичність. Якщо ви вирішили купити білі міжкімнатні двері і побоюєтеся, що вам доведеться часто займатися їх миттям, то не варто про це переживати. Усунення плям зазвичай досягається шляхом протирання поверхні вологою ганчіркою або спеціальними поліруючими засобами. 3️⃣ Легкість. Далеко не всі сучасні квартири здатні похвалитися великою житловою площею. В таких умовах дуже практично зупинити вибір на білих міжкімнатних дверях, купити підходящу по стилістичному виконанню модель і таким простим способом візуально збільшити вільний простір. ⠀ Білі двері можуть стати родзинкою вашого інтер'єру, а великий асортимент в @gorahomestory дозволить Вам правильно їх підібрати😉 ⠀ 7 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen