.Як вибрати дитяче ліжко?

переглянути інші новини

Поговоримо про дітей і ліжка. Що треба пам’ятати, вибираючи дитяче ліжко? Перше – при виборі не можна орієнтуватися тільки на красу, адже є й інші важливі параметри. Звичайно, багато молодих батьків, зраділі появою малюка, намагаються придбати найкрасивіші меблі. І, вибравши ліжечко за зовнішнім виглядом, і не поцікавившись іншими важливими якостями, витрачають занадто багато грошей даремно.

Правила вибору дитячого ліжка

Дуже важливо правильно вибрати меблі для дитячої кімнати. Малюкові потрібні ліжечко, комод, шафи і полиці. Новонародженому потрібен також пеленальний столик. Чим старшим буде малюк, тим більше буде потрібно меблів. Але, в перший рік життя малюкові потрібне в основному дитяче ліжечко. Це головне
місце малюка, місце для сну та ігор. І хотілося б, щоб ліжечко було зручним і функціональним, органічно вписувалося в інтер’єр:

 1. З народження і до 2-3 років маляті потрібне ліжечко для новонародженого.
 2. Хороше ліжко повинне бути виготовлене ​​з дерева або металу. Обидва
  цих матеріалу безпечні з точки зору екології. Дерево тепліше металу, в цьому його перевага.
 3. дитяче ліжечкоДля виготовлення дитячих ліжечок найчастіше використовується сосна, береза, бук. Найдешевший матеріал – сосна і береза. Ціна залежить від комплектації ліжечка і популярності фірми-виробника. Найміцніші ліжечка виготовляються з бука, але і ціна їх є вищою.
 4. Для покриття дерев’яних поверхонь використовуються безпечне тонування і лак на водній основі. Адже дитина не повинна вступати в контакт з потенційно небезпечними речовинами. До того ж, підрослі діти часто пробують ліжечко на зуб.
 5. Якщо ліжечко зроблене з сосни, ви отримуєте додатковий бонус, адже навіть спиляна сосна виділяє деяку кількість корисних речовин. Ці речовини підвищують імунітет, благотворно впливають на дихальні шляхи. Так що, лежачи в соснової ліжечку, дитина буде дихати корисними сполуками.
 6. В ліжечко потрібен ще й матрац. Найкращий – кокосовий матрац. Якщо ви вибрали пружинний, зверху у нього повинна бути кокосова плита.
 7. Після 3 років маляті вже не підходить дитяче ліжечко. Тепер йому потрібне ліжко для дошкільника. Такі ліжка випускаються різних розмірів.
 8. Стандартні розміри, які широко представлені в магазинах – 70 * 140 см і 70 * 150 см. При виборі треба керуватися загальними критеріями – будь-які дитячі меблі повинні бути екологічними, безпечними, комфортними, ну і потім вже красивими.
 9. Не треба вибирати занадто м’який матрац або матрац на незалежному пружинному блоці. Формується постава дитини, і місце для сну повинно бути ідеально рівним. Добре підійде кокосовий матрац або комбінований з кокосовою плитою.ліжка для дітей
 10. Дитина пішла в школу. Тепер ліжко повинна бути більшим. Ширина ліжка для школяра – 70, 80, 90 см, а довжина 190 або 200 см. У цьому віці не варто купувати, занадто дитячі ліжка. Якщо ви купите семирічній дитині яскраво оздоблене ліжко у вигляді кораблика або машинки, років через 3 дитина може не захотіти спати на такому ліжку. Розраховуйте, що дитина буде спати на новому ліжку багато років. Відповідно вибирайте якість і дизайн.
 11. Дизайн ліжка для школяра стає консервативним: колір – однотонний або пофарбовані тільки фасади.
 12. Для економії місця часто використовуються ліжка-горища. Це ліжко зі спальним місцем 80 * 190/200 см, підняте на висоту 150-170 см. Внизу знаходиться робочий стіл, стелаж, ящики, шафа для одягу. Таким чином, на невеликій площі розміщується особистий куточок дитини – це актуально для невеликих квартир.

По можливості дитина повинна вибрати меблі сама. Завдання батьків – тільки підібрати варіанти прийнятної якості, потрібного розміру і комплектації.

Бажаємо вам вдалих покупок!

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

  2015 – 2020 © All rights reserved.

  Developed by IT-Kitchen