.Оригінальні ідеї дизайну передпокою 2019

переглянути інші новини

Кожен із нас бажає, аби його оселя була максимально комфортною, затишною та теплою. І цим вимогам в ідеалі має відповідати обстановка в усіх кімнатах без винятку – від спальні до балконного приміщення.

Не можна залишити без уваги дизайн інтер’єру передпокою. Адже саме він відіграє роль перехідної зони між двома нашими просторами – домом та зовнішнім світом. Тож це приміщення в квартирі має бути обставлене ретельно, до дрібниць. Пропонуємо вашій увазі кілька варіантів оформлення сучасної прихожої, які вражають своєю простотою і в той же час вишуканістю й елегантністю.

 

Прихожа в стилі лофт

передпокій у стилі лофтДизайн лофт – симбіоз мінімалізму, практичності та максимальної функціональності. Це стиль індустріальної доби, який в оформленні передпокою має такі особливості:

 1. Стеля залишається бетонною, необробленою, комунікації, наявні на ній, не приховуються.
 2. Обробка стін передбачає використання грубої штукатурки, червоної цегли, сірої фарби або ж шпалер «під цеглу».
 3. Підлога вистилається штучно зістареною деревиною чи ламінатом, може заливатися бетоном.
 4. Меблі використовуються в мінімальній кількості, для їх виготовлення застосовуються такі матеріали, як натуральне дерево, шкіра, метал.
 5. Шафа та полиці не мають містити багато прикрас, вітається лаконічність.
 6. Передпокій у стилі лофт передбачає використання картин та постерів на стінах, кількох простих дзеркал.
 7. Кольорова гама для оформлення інтер’єру включає такі відтінки, як чорний, сірий, теракотовий, коричневий, білий, металік.

Скандинавський стиль в оформленні прихожої

Специфіка скандинавського стилю – прості форми, дерев’яні меблі, натуральні матеріали для обробки приміщення. Основні кольори – світлі: бежевий, білий, молочний, сірий. Щоб створити такий інтер’єр прихожої, треба дотримуватися певних правил:

 1. Стіни фарбуються світлими фарбами, оброблюються дерев’яними панелями або ж обклеюються шпалерами без візерунків.
 2. Підлога оздоблюється нефарбованою деревиною світлих порід, плиткою чи ламінатом «під дерево».
 3. Приміщення вмебльовується по мінімуму (вбудована світла дерев’яна шафа, «розчинена» в поверхні стіни, невисокий комод для взуття).
 4. На стінах використовується декор у вигляді картин, сімейних фото, виробів із натурального дерева, кераміки.
 5. Доречним буде велике дзеркало.
 6. Передпокій у скандинавському стилі не обходиться без речей на стінах. Оскільки меблів у приміщенні мало, можна вмонтувати в стіну гачки для верхнього одягу, сумок, парасольок. Ці речі стануть додатковим елементом декору.

Передпокій в еко-стилі

передпокій в еко стиліОформлення прихожої в еко-стилістиці не допускає використання штучних матеріалів. Оптимальні кольори – пастельні: персиковий, оливковий, відтінок мокрого піску чи асфальту, світло-коричневий, білий, бежевий. Неприпустимі кислотні та контрастні відтінки.

 1. Підлогу можна викласти натуральним каменем чи деревиною. Взамін цих матеріалів можна використати плитку або ж ламінат природніх відтінків.
 2. Стіни варто оздобити дерев’яними панелями або шпалерами з дрібним рослинним орнаментом чи зовсім без візерунка. Вдалою стане штукатурка білого чи кремового кольору.
 3. Стелю доречно пофарбувати білим. Ідеально, якщо на ній виднітимуться дерев’яні балки-перекриття.
 4. Вішак, полиці для взуття мають бути виготовленими з натуральної деревини. Доведеться сказати «ні» пластику, хрому, що асоціюються з урбаністичним дизайном.

Прихожа у еко стилі повинна мати гарне освітлення, яке б нагадувало сонячне світло. З цією метою можна використати підвісні дерев’яні світильники.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

  2015 – 2020 © All rights reserved.

  Developed by IT-Kitchen