.💫Інтер’єр в скандинавському стилі💫

переглянути інші новини

1. Освітлення і мінімалізм

Цей стиль потребує великого простору з великими вікнами для денного освітлення і мінімум меблів, щоб відчувати себе спокійно та комфортно.

2. Білий колір 

Як правило, основний колір в скандинавському стилі – білий або наближені до нього пастельні відтінки. Місія білого дуже важлива – відбивати світло і робити кімнату просторою, теплою та затишною. Також популярні відтінки – ніжно-рожевий, жовтий, блакитний, м’ятний, темно-синій, темно-зелений. Ось ідеальна скандинавська палітра!

3. Натуральні матеріали

Кам’яні стільниці, дерев’яні меблі, папір, бавовна, льон, вовна, керамічний посуд – все це ідеально впишеться у ваш інтер’єр. А ще «маст хев» – це живі рослини в будь-якій кількості.

4. Нейтральні меблі

Крім того, що меблі в скандинавському інтер’єрі повинні бути з натуральних матеріалів, у них є й інші особливості. Їм слід бути простими, лаконічними та максимально нейтральними. Не забувайте про функціональність – зручні ящики, широкі полиці, висувні механізми і безліч хитрощів для розумного використання простору.

5. Теплий та повітряний текстиль

У текстилю в скандинавському інтер’єрі особлива роль. Вікна повинні бути максимально відкриті, і тому на них найчастіше вішають напівпрозорі жалюзі або яскраві та легкі штори на підхватах, просто щоб прикрасити вікно. В тон до штор часто підбирають яскраві декоративні подушки, адже на нейтральному тлі добре виглядають кольорові плями.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen