.💫Інтер’єр в скандинавському стилі💫

переглянути інші новини

1. Освітлення і мінімалізм

Цей стиль потребує великого простору з великими вікнами для денного освітлення і мінімум меблів, щоб відчувати себе спокійно та комфортно.

2. Білий колір 

Як правило, основний колір в скандинавському стилі – білий або наближені до нього пастельні відтінки. Місія білого дуже важлива – відбивати світло і робити кімнату просторою, теплою та затишною. Також популярні відтінки – ніжно-рожевий, жовтий, блакитний, м’ятний, темно-синій, темно-зелений. Ось ідеальна скандинавська палітра!

3. Натуральні матеріали

Кам’яні стільниці, дерев’яні меблі, папір, бавовна, льон, вовна, керамічний посуд – все це ідеально впишеться у ваш інтер’єр. А ще «маст хев» – це живі рослини в будь-якій кількості.

4. Нейтральні меблі

Крім того, що меблі в скандинавському інтер’єрі повинні бути з натуральних матеріалів, у них є й інші особливості. Їм слід бути простими, лаконічними та максимально нейтральними. Не забувайте про функціональність – зручні ящики, широкі полиці, висувні механізми і безліч хитрощів для розумного використання простору.

5. Теплий та повітряний текстиль

У текстилю в скандинавському інтер’єрі особлива роль. Вікна повинні бути максимально відкриті, і тому на них найчастіше вішають напівпрозорі жалюзі або яскраві та легкі штори на підхватах, просто щоб прикрасити вікно. В тон до штор часто підбирають яскраві декоративні подушки, адже на нейтральному тлі добре виглядають кольорові плями.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
🍍ТРЕНДОВІ ШПАЛЕРИ 2019🍍 🥑 3D шпалери. Це, звичайно, не ті шпалери із зображенням пейзажів або тварин, які з’явилися пару десятків років назад. Сьогодні різноманітність 3D полотен включає в себе свіжі і нестандартні ідеї. Такий прийом дозволить візуально збільшити простір кімнати і додасть акценту одній зі стін. 🥑 Градієнт. Плавний перехід з одного відтінку в інший при оформленні інтер’єру квартир спостерігається все частіше. Особливо актуальний він в невеликих кімнатах. Перехід з яскравого до спокійнішого кольору зробить простір легшим і світлішим. 🥑 Скажіть: «Так!» оригінальним принтам. Звичайно, однотонні шпалери у вітальню все ще користуються популярністю. Однак разом з ними на полицях магазинів стали з’являтися моделі з геометричними або флористичними принтами. Саме вони задають тон при оформленні сучасних віталень. 20 2

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen