.Інтер’єр в стилі прованс

переглянути інші новини

Відтінки стилю прованс

🔵Основна палітра складається з пастельних відтінків. Такі кольори, як блідо-зелений, ніжно-жовтий, білий і блакитний надають дизайну кімнат легкість і романтизм.

Текстиль у французькому стилі

🔵 Вітається велика кількість натурального текстилю малих форм – скатертини, серветки, подушки, фіранки, шторки з рюшами – з льону, бавовни, ситцю, мережив.

Аксесуари інтер’єру в стилі прованс

🔵Велика кількість аксесуарів – плетені вазочки, свічники, короби, на стінах – розписні тарілки, акварелі – натюрморти та квіти, безліч поличок, заставлених невеликими речами, фотографіями в рамках.

Конструкції та елементи оздоблення

🔵Вікна бажані від підлоги до стелі – це своєрідний почерк стилю прованс в інтер’єрі.
Стилю Прованс притаманні ковані елементи. Це можуть бути: спинки ліжок, перила, світильники або ніжки столиків. Головне – кування повинно бути ажурним та легким

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
🍍ТРЕНДОВІ ШПАЛЕРИ 2019🍍 🥑 3D шпалери. Це, звичайно, не ті шпалери із зображенням пейзажів або тварин, які з’явилися пару десятків років назад. Сьогодні різноманітність 3D полотен включає в себе свіжі і нестандартні ідеї. Такий прийом дозволить візуально збільшити простір кімнати і додасть акценту одній зі стін. 🥑 Градієнт. Плавний перехід з одного відтінку в інший при оформленні інтер’єру квартир спостерігається все частіше. Особливо актуальний він в невеликих кімнатах. Перехід з яскравого до спокійнішого кольору зробить простір легшим і світлішим. 🥑 Скажіть: «Так!» оригінальним принтам. Звичайно, однотонні шпалери у вітальню все ще користуються популярністю. Однак разом з ними на полицях магазинів стали з’являтися моделі з геометричними або флористичними принтами. Саме вони задають тон при оформленні сучасних віталень. 20 2

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen