.Ідеї оформлення кухні у стилі Прованс

переглянути інші новини

Сільський колорит кухні у стилі Прованс створює затишок Франції у кожному домі. Меблі для кухні такого стилю дуже легкі, вони не будуть давити на мешканців оселі кольорами чи текстурами, а навпаки – сприятимуть атмосфері тепла та затишку, допоможуть розслабитися після напруженого дня. Саме сімейні цінності є основою прованського стилю, тому так легко вписується французький шарм до кухонного оздоблення.

Головними правилами, за якими створюється стиль Прованс на кухні, є:

 • використання натурального дерева у меблях;
 • інтер’єр з перевагою повітря над оснащенням;
 • якісне яскраве світло;
 • білі та інші світлі відтінки в оздобленні й текстилі;
 • квіткові візерунки на посуді та текстилі;
 • меблі з виглядом зістарювання.

Символічність природних кольорів дуже чітко можна прослідкувати в кухні у стилі Прованс. Кольори відповідають природним краєвидам Франції, де й народився цей стиль.

кухні провансФранцузький стиль у дизайні кухні

Для створення стилю Прованс у власній кухні важливо зробити відповідний ремонт приміщення. На стіні можна використати покриття з декоративної штукатурки або пофарбувати її товстими мазками фарби. Цегляні стіни взагалі можна залишити непофарбованими, щоб інтер’єр виглядав більш вінтажним.

Стіни кухні, де не стоять кухонні меблі, оздоблюється керамікою, бажано – з квітковими візерунками в стилі Прованс. На стелі розташовуються дерев’яні балки, металеві білі лампи. А ось підлогу зазвичай оснащують необробленими зістареними дошками, керамічною плиткою з шершавою поверхнею. Підлога на кухні у стилі Прованс краще виглядає в темному кольорі.

Двері та віконні рами в такому інтер’єрі виконують з дерева та фарбують в білий колір. Комплекти меблів доповнюються зручними плитами та антикварними витяжками. На відкритих поличках по всій кухні розміщується світлий начищений посуд, глиняні та фарфорові вази, статуетки. Побутову техніку слід сховати за дверцятами шаф, де її не буде видно. Натуральні тканини в оздобленні кухні у стилі Прованс внесуть довершуючий штрих у створений дизайн.

французькі меблі для кухніМеблі для кухні в стилі Прованс

Для того щоб купити кухні, які б доповнили стиль Прованс в інтер’єрі, важливо звернути увагу на білі меблі з дерева масивного типу. Комплекти обідньої групи мають включати овальний чи великий прямокутний стіл з гнутими ніжками та високими спинками на стільцях. Всі робочі поверхні кухонних меблів та глухі фасади мають бути виконані з грубого зістареного дерева. Меблі для кухні в стилі Прованс можна зістарити самостійно чи замовити у виробника. Стилізація такої обробки включає в себе:

 • зашкурювання поверхонь;
 • неоднорідне за текстурою фарбування у білий, бузковий, блакитний чи жовтий колір;
 • затирання кутів до вигляду старих;
 • підкреслювання застарілих ділянок золотистим кольором;
 • розпис в пастельних кольорах.

Французький стиль довершать легкі фіранки на вікнах, які можна додатково розташувати й на меблях. Дизайнери рекомендують купити кухні, де в дизайні буде використовуватися така ж тканина, що й для оздоблення вікон.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen