.М’які меблі для сучасної вітальні: 7 порад вибору

переглянути інші новини

Набір м’яких меблів – це важливий і обов’язковий атрибут кожної вітальні. Тому, купити правильні м’які меблі – це важливий крок до облаштування Вашої оселі.

На які моменти варто звернути увагу при виборі м’яких меблів

 1. Конструкція

  Щоб виріб прослужив Вам довго, то ми радимо обрати Вам меблі з каркасом із натурального дерева. Якщо застосовується ДСП – поверхня має містити захисне покриття. Переконайтеся, що ніжки виробу міцно закріплені, оскільки на них покладається максимальне навантаження.

 2. Наповнювач

  Натуральні наповнювачі оцінюються дорожче синтетичних, тому повсть, ватин, перо, пух набивають в елітні меблі. Крім того, позитивними властивостями наділена кокосова койра, морські водорості, кінський волос. У серійному виробництві застосовується пінополіуретан, пружинний блок, холлофайбер, периотек, синтепон. Ці наповнювачі також комфортні і довговічні за умови, якщо зроблені на совість. Пружинний блок краще всього обрати незалежний, де кожна пружина працює автономно – такий диван надовго збереже форму. Вітається комбіноване наповнення, що складається з шарів декількох матеріалів.

 3. диван у вітальніЗовнішній вигляд

  Не варто обирати меблі лише за оббивним матеріалом та кольором – майже кожну модель можна оформити за своїм смаком. Поцікавтеся у продавця про властивість чи практичність тої чи іншої моделі – вона має бути стійкою в експлуатації та невибагливою в догляді.
  Перевірте чистоту робити виробу: в хороших м’яких меблях шви рівні та акуратні, нитки ніде не стирчать, а декоративні візерунки симетричні, якщо, звісно, то не є задумкою дизайнера.

 4. Посадка або спальне місце

  За умови вітальні, поєднаною зі спальнею, приділіть увагу механізму трансформації дивана і наявності білизняного короба. Простими і надійними механізмами вважаються «книжка», «єврокнижка», «дельфін» та «акордеон». Спробуйте самостійно скласти і розкласти спальне місце: нічого не повинно скрипіти, стукати чи запинатися, а сам процес не повинен втомлювати, інакше – це не ваша модель.

 5. Безкаркасна альтернатива

  диван у вытальнюПри виборі диванів та крісел, зверність увагу на безкаркасні альтернативи. Ці пуфи позбавлені жорсткої основи, тому їм надається будь-яка зручна форма. Вони стильні, зручні і підходять людям з різною комплекцією. Вони принесуть у Вашу вітальню нове дихання.

Що ще важливо при виборі м’яких меблів у вітальню?

 • Ви зобов’язані отримати паспорт на ту модель, яку купуєте. Вам повинні вручити сертифікат якості і гарантійний талон, в якому термін експлуатації меблів не повинен бути нижче, ніж 1,5 року;
 • При покупці дивану поцікавтеся такими питаннями як доставка і збір, а також чи входить це в оплату.
.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

  2015 – 2020 © All rights reserved.

  Developed by IT-Kitchen