.Ортопедичні крісла для роботи та відпочинку

переглянути інші новини

Останнім часом ортопедичні меблі користуються все більшою популярністю завдяки своїм позитивним характеристикам та багатофункціональності. Ортопедичні крісла можна зустріти в офісних приміщеннях або вдома. Такі вироби забезпечують неймовірний комфорт і гарантують анатомічно правильне положення хребта. Таким чином, навіть в процесі тривалої роботи за столом або за комп’ютером, людина не буде відчувати дискомфорт або втому в м’язах.

Різновиди ортопедичних крісел для роботи

Офісні меблі представлені ​​у величезному асортименті і відрізняються в залежності від особливостей конструкції:

 1. Шкіряні моделі – ергономічні і зручні, з привабливим дизайном. Більшість виробів характеризуються спинками з функціями трансформації, які легко опускаються в лежаче положення. Використання газліфта допомагає відрегулювати крісло по висоті.
 2. Конструкції регульованого типу – такі крісла доповнені підголівниками і роздільними спинками, що дозволяє моментально підігнати крісло під анатомічні особливості кожної людини.
 3. Геймерські крісла мають практичну оббивку – тканина з “дихаючими” властивостями. Такі моделі можуть бути виконані зі сталі, пластика. У деяких конструкціях є відкидні спинки, які відкидаються окремо від сидіння або разом з ним.

Зручність і максимальний комфорт – основні тезиси, які стосуються якісних сучасних крісел і стільців з ортопедичним ефектом.

офісні кріслаПереваги ортопедичних меблів

Обираючи комп’ютерні або офісні стільці у Львові, варто врахувати основний набір і переваг, серед яких важливо відзначити:

 1. Якісний механізм і прості налаштування. В результаті, користувач зможе “підлаштувати” меблі повністю під комплекцію свого тіла, з огляду на головні анатомічні особливості. Це допоможе розвантажити хребет і забезпечити правильне положення для постави.
 2. Всі матеріали (оббивка і наповнювач), які використовує виробник, відповідають високим стандартам якості. Оббивка повинна бути приємною на дотик, в міру жорсткою і легко очищатися від пилу або бруду. Наповнювач повинен досить швидко відновлювати свою форму після отриманих навантажень.
 3. Відповідність щодо зросту і ваги сидячої людини. Кожна модель підбирається індивідуально для певної людини з урахуванням її основних параметрів. Наприклад, для дитини обирають конструкції, розраховані до 80 кг ваги, а для дорослого – близько 120-130 кг.
 4. Комфорт і повноцінний відпочинок. За рахунок наявності простої системи регулювання, крісло легко відкидається назад, дозволяючи відпочити після важкої роботи за комп’ютером.

Великий вибір ортопедичних меблів допоможе кожному покупцеві, в повній мірі, задовольнити власні переваги, обираючи ідеальну для себе модель. Як правило, таке крісло прийнято купувати не на один рік, про що свідчить висока якість даної конструкції. Різноманіття кольорів, варіантів дизайну, використання різних матеріалів – все це слід враховувати в процесі здійснення покупки.

* Купити ортопедичні крісла можна у салоні kylik system

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

  2015 – 2020 © All rights reserved.

  Developed by IT-Kitchen