.Спальня в стилі лофт: 5 неймовірних ідей оформлення

переглянути інші новини

Популярність стилю loft в інтер’єрі, який з’явився ще в середині минулого століття, у наші дні стрімко зростає. Це стилістика індустріальної доби, яка своїм оформленням нагадує покинуте складське чи фабричне приміщення. Її ключові риси – мінімалізм, лаконічність, велика кількість м’якого світла, мінімум перегородок та внутрішніх стін. Лофт здатен гармонічно влитися в обстановку спальні – кімнати, де має панувати затишок і цілковитий спокій. Дизайн спальні в стилі лофт – це відчуття вільного простору без будь-яких обмежень.

 

Унікальні дизайнерські ідеї оформлення спальні в стилі лофт

Пропонуємо вашій увазі кілька оригінальних варіантів того, як може виглядати сучасна затишна кімната для нічного сну й відпочинку.

Біла спальня

Класика, що імпонує тим, хто прагне створити в кімнаті консервативну й спокійну атмосферу. Можна оформити інтер’єр цілковито в білосніжній тональності, а можна урізноманітнити її й іншими відтінками. Наприклад, блакитні штори й аксесуари зможуть додати обстановці ніжності й елегантності, а світло-жовті – тепла.

біла спальня лофт

*Зображення 1,2 із сайту woodwerk.com

Жовта спальня лофт

Ідеальний варіант для темної кімнати. Завдяки такому кольоровому оформленню приміщення наповниться світлом і теплом. Для тих, хто хоче внести в інтер’єр нотку екстравагантності, є порада. Створіть неповторний мікс кольорів – лимонного з м’ятним, бананового із зеленим, апельсинового із відтінком кави.

жовта спальня в стилі лофт

Синя спальня

Відтінки синього й блакитного, за висновком психологів, здатні заспокоювати й знімати нервове напруження. Тож для спальні вони підійдуть якнайкраще. Пофарбуйте в блакитний одну зі стін і покрийте її частково штучно зістареними дошками. Розташуйте на стіні кілька відкритих коричневих полиць і не забудьте використати джерела штучного освітлення, аби атмосфера в кімнаті не виявилася надто холодною.

спальня лофт синя

Зелена спальня

Для оздоблення можна використати спокійні відтінки зеленого – м’ятний, оливковий, фісташковий. Якщо придбати меблі для лофт спальні, виготовлені з натуральної деревини, можна створити в кімнаті лісову атмосферу. Непогано буде гармоніювати з зеленим текстилем теракотова чи біла цегла на стіні.

спальня в стилі лофт зелена

Сіра спальня

Цей варіант вважається одним із найбільш елегантних. Сірий колір – чудовий фон для яскравих меблів та аксесуарів. Біла або чорна шафа й ліжко вишукано виглядатимуть на фоні світло-сірих штор, стелі й стін.
Головним атрибутом спальні лофт є велика за площею стіна, біля якої традиційно розташовують ліжко. Стіну можна вкрити цеглою, напівпрозорою фарбою, штукатуркою, зістареними дошками чи каменем.

кімната лофт сіра

Способи зонування простору

Якщо ви плануєте ремонт в стилі лофт, пам’ятайте про те, що такий дизайн не сприймає міжкімнатних стін. Як же відмежувати зону для сну від решти кімнат? Ось кілька оригінальних ідей:

  1. Поставте на межі кімнат велику шафу під стелю.
  2. Придбайте відкритий металевий стелаж із полицями для книг та аксесуарів, який стане засобом зонування простору.
  3. Використайте в ролі перегородки легку напівпрозору білу штору, яку можна буде закривати на час відпочинку.
  4. Установіть прозорі скляні міжкімнатні двері, які допоможуть вам захистися від довколишнього шуму під час сну.
  5. Поставте між кімнатами великий штучно зістарений вазон із улюбленою рослиною.

Найбільш сміливим і креативним особистостям дизайнери радять зламати стереотипи й відмовитись від розмежування спальні з ванною кімнатою.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen