.Тренди інтер’єру 2020: які меблеві тенденції будуть актуальними у новому році?

переглянути інші новини

Хочете знати, що буде популярним та трендовим в дизайні інтер’єрів цього року? Ми розповімо про це все і навіть більше!

Тенденції оформлення жилих приміщень, які панують останні декілька років, впевнено утримують свої позиції, тому можна сказали, що певних естетичних потрясінь в 2020 році очікувати не варто. Дизайнерські пропозиції продовжують рухатися в бік створення максимально комфортного для людини середовища, що призводить до використання виключно натуральних матеріалів, природної палітри кольорів, проектування зручних меблів тощо.

Тому якщо задати питання, то якими будуть інтер’єри-2020, то відповідь буде тільки одна: спокійними, продуманими, такими, що надихають на творчість та спілкування. Мода тут не диктує якихось абстрактних стилів, кольорів та обробок, а чуйно реагує на побажання самих хазяїв житлових приміщень.

Сформулюємо основні напрямки дизайну, які будуть актуальними у поточному році.

Тренд 1. Природність

природній інтер'єрЩе один синонім цього слова в даному сенсі – екологічність. Проявляється він у використанні:

  • дерев’яних елементів (навіть виробів з екзотичних видів темної деревини – дуб, венге, червоне дерево) для оформлення стін, підлоги та декоративних конструкцій;
  • натуральних каменів;
  • живих рослин.

Тренд 2. Мінімальні площі та максимальна функціональність

Задача, яка все частіше ставиться перед дизайнерами, – як організувати практичні рішення для квартири площею до 40 кв.м? Для того, щоб максимально його розширити, використовують скляні двері та перегородки, стіни, які не доходять до стелі, а також правильного розташування крупних меблів – наприклад, диванів.

Тренд 3. Гібридність

Сучасний спосіб життя впливає на особливості інтер’єру. Якщо раніше квартира та дім були лише для відпочинку та проведення часу у родинному колі, то сьогодні все більше людей працюють дома. Саме тому треба виділяти не лише традиційні приміщення для відпочинку, розваг та повсякденних домашніх занять, але й створювати спеціальні робочі зони, які інтегруються в житлову територію. Замість звичного розподілу квартир на вітальню, спальню та столову вітається простір змішаного використання, який швидко та без особливих зусиль змінює свій профіль та трансформується. Межі кожної зони виділяються якось нечітко: наприклад, через різні рівні підлоги або панелі, що розсуваються.

Тренд 4. Використання металів

метал у інтер'єріЦей тренд не новий, але використовуватимуться не лише сріблі та золоті елементи – попитом буде користуватися сталь та покриття, що виглядають штучно зістареними. Вписуватися в інтер’єр такі деталі будуть за рахунок оформлення світильників, обрамлення дзеркал, навіть ніжок для м’яких меблів тощо.

Тренд 5. Найбільш популярні кольори

Мода на природність та природність призвела до того, що серед хедлайнерів року в номінації найбільш модні кольори виступають вишукані відтінки зеленого кольору: наприклад, блідий м’ятно-зелений, який доповнюється перлинно-блакитним, теракотовим, цитрусовим, сіро-рожевим. Все це, на думку авторитетних виробників інтер’єрних фарб та колекційних шпалер повинно призвести до гармонії душі та тіла.

Всі відтінки, які використовуються при цьому, розмиті, нечіткі, ненасичені, спокійні.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
Жодну вітальню не можна уявити без маленького журнального столика. Журнальний столик повинен бути міцним, функціональним, не забирати багато місця і, головне, повністю підходити під умови житла. Якщо порівнювати за ступенем функціональності квадратний і овальний, то перший однозначно виграє. Його запросто можна поставити до стінки на той час, поки не потрібен. Відсотки продажів саме квадратних столів відчутно випереджають категорію овальних. Журнальний столик на високих ніжках без додаткових полиць/скриньок виглядає дуже непогано, але в нього не можна буде заховати дрібні речі домашнього вжитку. А якщо ви любите відпочивати з чашкою кави або келихом чогось міцнішого, але при цьому на журнальному столі у вас завжди знаходяться якісь потрібні речі, які повинні бути завжди на підхваті, то краще вибирати або стіл з додатковими полками, або маленький журнальний столик, але з ящиками. Дуже непогано виглядають, до речі, для невеликих кімнат, столи-тумби. Як правило, вони забезпечені декількома рівнями і досить місткі. 📌 Салон "Black Red White" . Тут ви можете знайти найрізноманітніші варіанти: маленькі оригінальні квадратні або овальні столики, класику, стильний модерн, японський стиль - а головне, все за дуже приємною ціною. Чекаємо на Вас за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 11 0

2015 – 2020 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen