.У ТЦ «Гора» (вул. Луганська 10) відкрився новий салон меблів Bristol.

переглянути інші новини

У Львові у торговому центрі «Гора», що на вулиці Луганській, 10, запрацював новий салон-магазин меблів Bristol.

Головна філософія салону Bristol— продавати не лише якісні меблі, а й хороший сервіс. Наша мета — зробити клієнта завжди задоволеним. Ми завжди йдемо назустріч клієнтам: якщо щось раптом пошкодиться, чи є брак, то усуваємо дефекти меблів.

Тут представлені позиції п’ятьох провідних фабрик таких, як Mipomark, ВНД, Pavlyk, ШИК Галичина, «Даліо» та інші. З повним асортиментом можна ознайомитись на сайті магазину. У салоні можна придбати найпопулярніші позиції кожного виробника, а це зазвичай новинки. «У нас завжди є акції місяця, які постійно оновлюються. Крім цього, ви можете отримати послуги монтажу меблів, що є дуже комфортно.
У салоні представлено багато різновидів меблів для найрізноманітніших інтер’єрів.

Тут ви також знайдете новинки для кухні, вітальні, спальні чи дитячої кімнати. В асортименті – кухонні, обідні столи. Великий вибір ліжок з широкою спинкою і з підйомним механізмом.

Особливою якістю вирізняються меблеві вироби фабрики Miromark, в якої є власна лакована лінійка. Меблі лакують під дією ультрафіолетових променів, завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним і міцним, а меблі служать роками. І піклуються тут про клієнтів: надають їм безкоштовну консультацію та раді завжди стати в нагоді і відповісти на будь-які запитання. У разі, якщо є брак чи з’являться дефекти, їх обов’язково усувають або пропонують замінити.

Bristol – салон провідного дистриб’ютора меблів вітчизняного виробництва на Заході України. Вони працюють на ринку понад 15 років і можуть похвалитись довірою постійних клієнтів. «З нашими меблями кожна кімната вашого дому перетвориться на місце спокою та відпочинку. Вам не потрібно хвилюватись про цілісність нових меблів для дитячої, коли ваші діти випробовуватимуть їх на міцність. Усі дитячі меблі перед тим, як потрапити в наш каталог, проходять перевірку якості та безпечності. Тому з меблями від Bristol декілька годинне стрибання та бої подушками на ліжку стануть веселою розвагою для дітей, яка не завдасть більше клопоту батькам.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen