.Від тепер Charm-Wood у ТЦ Гора

переглянути інші новини

Ми ВІДКРИТІ для Вас!

Від тепер панелі CharmWood можна придбати у ТЦ Гора. Чекаємо на Вас!

ЕКО-стиль зараз в моді, а дерево – один із найбільш актуальних матеріалів. Дерев’яні панелі, плитка та  мозаїка – не тільки «ізюминка» інтер’єрного стилю, але й найдоступніший  на сьогодні спосіб наблизитися до природи.
Панелі CHARM-WOOD – найпростіший та найлегший спосіб  швидко оновити свій простір. У складі CHARM-WOOD відсутні шкідливі речовини, наш продукт екологічний та безпечний для здоров’я.
У виробництві ми використовуємо якісні матеріали, передові технології, але найголовніше у нашій роботі –  це руки людей, які кожен день роблять те, що неможливо замінити станком, в кожен виріб ми вкладаємо тепло наших рук, частинку душі та позитивної енергії, тому що ми любимо свою справу і нам подобається те, що ми робимо.

 

 

 

 

 

 

 

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen