.Відкриття нового меблевого салону La Familia

переглянути інші новини

Зустрічайте новий меблевий салон La Familia відтепер у ТЦ Гора, що на Луганській, 10.

Меблі 7я™ – меблева компанія, яка активно та успішно розвивається, з власним виробництвом, великою мережею магазинів, представлених у більш, ніж 10 містах України, та дружним колективом співробітників. Асортимент продукції налічує більше 15 тисяч товарів.

1. Асортимент товарів від А до Я

М’які, корпусні меблі, матраци і багато іншого від найрізноманітніших українських і закордонних виробників представлені в фірмових магазинах Меблі 7я™.

2. Виготовлення меблів під замовлення

В компанії працюють досвідчені дизайнери і технологи, які уважно підходять до питань кожного клієнта. Ми виготовляємо меблі за індивідуальними розмірами і кресленнями. Крім цього, м’які меблі МВС™ можуть бути виготовлені ​​в будь-яких тканинах, з наповненням за вашим бажанням.

3. Гарантія якості

Гарантія на м’які меблі – 3 роки, на корпусні – 1,5 роки.

4. Ваші замовлення

В онлайн-магазині Меблі 7я™ Ви можете замовити меблі не виходячи з дому. Ми пропонуємо гнучкі умови оплати, а також доставку в будь-які регіони країни.

В мережі наших магазинів регулярно проводяться акції та розпродажі, в яких може взяти участь кожен. Знижки на меблі можуть досягати 15%, а вартість товарів в розділі розпродаж – прирівнюватися до їх собівартості.

Ми чекаємо на вас у нашому салоні!

 

 

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen