.На що звернути увагу при виборі шафи у спальню?

переглянути інші новини

Не кожна оселя містить зони, де можна було б розташувати гардеробні кімнати. Тому дуже часто шафи для одягу треба ставити в житлових кімнатах. Оскільки розміри таких меблів не можуть бути скромними, бо шафи мають вмістити весь одяг родини та багато інших побутових речей, найчастіше місцем розташування гардеробу призначається спальня. Але сучасні квартири нерідко мають кімнати невеликих розмірів, тому важливо визначитися, як в них встановити ще й великі шафи.

На сьогоднішній день виробники пропонують багато варіантів шаф, якими можна оздобити будинок. Всі вони мають свої переваги, але якщо площина кімнати не дуже велика, майстри рекомендують замовити шафу-купе чи зробити вбудовану шафу. Саме ці варіанти меблів є компактнішими за інші.

Як обрати шафу-купе у спальню

Шафи-купе для спальні добре підходять через те, що для таких меблів не потрібне вільне місце в кімнаті, куди будуть відкриватися стандартні двері. Таким чином, шафу-купе можна встановлювати навіть на мінімальній відстані від ліжка, й вона не буде заважати господарям відпочивати.

Двері шафи-купе можна оздоблювати яскравими чи монохромними візерунками, фотодруком, деревом, дзеркалами та іншими матеріалами. У просторих інтер’єрах з сучасним дизайном малюнки чи візерунки на дверях шаф виглядають дуже органічно, вони формують стиль кімнати, можуть вносити родзинку у весь вигляд. Але таке оздоблення може заважати, якщо шафа-купе знаходиться в досить маленькому просторі, де й без неї не вистачає світла.шафа купе

Фотодрук на дверях шаф у монохромній гамі підійде і до класичного, і до інтер’єру в стилі мінімалізм чи хай-тек. Сучасні стилі можуть гарно виглядати і з картинами з неоновим світлом, яскравими кольорами. Також картини на дверях, де розміщуються гардеробні, можуть відображати головну стилістичну ідею. Наприклад, якщо на шафі зображено якесь місто, весь інший інтерєр може відображати стиль цього міста.

Шафи-купе в нестандартних кімнатах допоможуть зробити вигляд приміщення більш правильним. У вузьких кімнатах, де вздовж маленької стіни стоїть шафа з дзеркальними дверима, стає більше світла. Коротка стіна за рахунок цього виглядає довшою, а кімната загалом – ширшою. Спальні з архітектурними недоліками і дерев’яним оздобленням виграють, якщо в них розташувати шафу-купе з каркасом під дерево и дзеркальними поверхнями. При недостатності світлових джерел їх також можна розташувати на каркасі шафи.

Дуже гарним рішенням для зовсім маленьких кімнат є кутові шафи-купе. Для них не потрібно багато місця, але місткість таких меблів дуже висока. Єдиним нюансом є те, що кутові шафи-купе не повинні оснащуватися темними важкими дверима, бо вони займають масштабну площину кімнати й можуть пригнічувати. Тому такі двері слід оздобити склом, дзеркалом, легким напівпрозорим візерунком або матеріалом, який був би присутній в іншому оздобленні – на вікні, ліжку.

Львів

Переваги вбудованої шафи

Вбудовані шафи для одягу є гарним виходом в ситуації, коли спальні нестандартного розміру, форми, чи в них не вистачає місця для габаритних меблів. Сучасні виробники виготовляють на замовлення вбудовані шафи будь-якого конструктиву і розміру. Такі переваги вбудованих шаф змушують багатьох людей купувати саме такі меблі. Але перед цим варто добре обміркувати необхідність вбудованої конструкції, виходячи з:

  • її ціни, бо індивідуальний проект буде дорожчий від стандартного;
  • параметрів спальні, куди має вписатися шафа;
  • необхідних розмірів шафи, які варто оцінити перед замовленням;
  • внутрішнього та зовнішнього оздоблення полицями та шухлядами.

Гарна вбудована шафа вирішить всі питання з розташуванням речей у спальні чи іншій кімнаті, не буде виглядати громіздко та допоможе акцентувати переваги приміщення й сховає його недоліки.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen