.Збираємо шафу-купе своїми руками

переглянути інші новини

В кожній квартирі обов’язково повинен бути такий багатофункціональний предмет меблів, як шафа-купе. Вона заощадить місце в оселі й організує простір.Але це не привід відмовлятися від такого корисного предмету інтер’єру, придбати котрий у Львові можна в торгівельному центрі «Гора», детальніше за посиланням.
Купити в принципі не важко. А от щоб зібрати щойно придбану шафу, то знадобляться деякі зусилля. Уявіть до того ж, які почуття радості та гордості отримує людина від добре виконаної роботи власноруч.
Підготовка перед збиранням
Спочатку варто підготувати кімнату. Важливий момент – щоб нічого не заважало. Треба переконатись, що всі матеріали та необхідні інструменти знаходяться під рукою.
На перший погляд процес збирання простий. Але багато хто припускається помилок, в результаті яких можуть з’являтися дефекти: погано примикають або скриплять при відкриванні елементи, при неспівпаданні отворів виникає перекіс деталей, ненадійне встановлення на підлозі. Щоб цього не допустити необхідно дотримуватись деяких правил та інструкцій.
Загальні правила зборки корпусних меблів
Щоб зібрати придбані меблі, треба виконувати інструкції по збиранню шафи, яка додається виробником. Якщо такої нема, то існують визначені правила, виконуючи які, процес зборки буде якіснішим і швидшим:
1. Не варто виймати з обгортки все одразу, тим паче змішувати деталі з різних пакунків. Дотримуйтесь черговості.
2. Розкрийте обгортку, розкладіть деталі, приготуйте інструменти.
3. Переконайтесь, що фурнітура і всі складові в наявності, бо можна не закінчити справу. Звертайте увагу, щоб ручки збігалися по кольоровій гамі, а направляючі для висувних ящиків мали м’який хід.
4. Кожну секцію збирайте окремо. Почніть з днища й переходьте до стінок та піднімайтесь поступово до гори.
5. Дзеркала та скло встановлюють на завершальному етапі, щоб не допустити пошкоджень.
Які інструменти знадобляться
Значні витрати не знадобляться. Для зборки шафи-купе необхідно мати звичайний набір інструментів: шурупокрут, шестигранний ключ та битку під конфирмат, викрутку, набір свердел, шило, олівець, рулетку, кутник, дрібнозернисту наждачку, електродриль, ніж канцелярський, гумову киянку.
Можливо знадобиться щось ще, бо передбачити все просто не можливо, залежати буде від складності проекту.

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen