інформація

№ салону:
28

Сайт:
http://bed4you.ua

E-mail:

Телефон:
+38 (095) 442 76 99
095 442 76 99

Bed4You — молодий сучасний бренд на українському ринку товарів для сну. Будучи офіційним представником найбільших європейських виробників ортопедичних матраців і текстилю для спальні, тут запропонують надзвичайно широкий асортимент продукції різного цінового діапазону.
Лінії м’яких і дерев’яних ліжок, виготовлених за ексклюзивним замовленням для фірмової мережі Bed4You, виконані у різноманітних стильових і кольорових рішеннях та гармонійно впишуться в будь-який інтер’єр, м’яко доповнюючи його або надаючи яскравого акценту приміщенню.
Всю продукцію Bed4You відрізняє високий рівень якості, надійність, оригінальний дизайн, використання передових технологій та найвищий рівень безпеки.Тут здійснюють прямі поставки з Іспанії, Італії, Туреччини та гарантують екологічну чистоту матеріалів і відповідність міжнародним сертифікатам якості.
Модельний ряд високотехнологічних ортопедичних матраців, який пропонує компанія, відрізняється виключно високоякісними наповнювачами і відповідає найсуворішим міжнародним нормам.Різноманітність колекцій дозволить вибрати ідеальний варіант з урахуванням індивідуальних потреб організму та особистих уподобань щодо рівня комфорту.

Bed4You турбується про здоров’я клієнтів!

.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen