інформація

№ салону:
19-20

Сайт:
https://www.vegas.ua/

E-mail:

Телефон:
0988355217

Компанія «Вегас» – найбільший білоруський виробник матраців та аксесуарів для сну – упродовж багатьох років пропонує своїм покупцям продукт, в якому втілилися найяскравіші мрії про винятковий відпочинок. Увага до традицій та ультрасучасні технології дозволяють компанії виготовляти матраци найвищої якості. Характеризуючись прекрасними ортопедичними властивостями, вони подарують вам глибокий, спокійний сон та швидко відновлять сили.

За довгий термін свого існування компанія «Вегас» пройшла послідовний шлях від невеликого виробництва, яке використовувало тільки ручну працю, до великого промислового підприємства, що має в своєму розпорядженні найсучасніше обладнання. З локальної торгової марки Vegas перетворився на сильний бренд міжнародного рівня, добре відомий цінителям комфортного відпочинку з країн Східної та Центральної Європи.

Колекції матраців Vegas мають покликані в найдрібніших нюансах задовольняти вимоги вашого стилю життя. Ви можете слідувати чіткому розпорядку дня та прокидатися о 6 ранку за сигналом будильнику. Або скористатися можливістю повалятися в ліжку досхочу. Занурення в сон ви можете перетворити на цілий ритуал. Або миттєво заснути, ледь торкнувшись затишної поверхні матраца. Може бути, закриваючи очі, ви мрієте про сонячний ранок. Або передчуваєте чергову неймовірну пригоду, яка чекає на вас уві сні. Ми знаємо одне – ви теж вірите в те, що життя може бути яскравим не лише при сонячному світлі!

.новини
26.02.2019
0 коментарів
14.02.2019
0 коментарів
Шоу з фокусником та аквагримом в...
Ми пропонуємо Вашим дітлахам поринути у світ магії та казкових чудес✨ 23.02 в ТЦ Гора у м.Стрий відбудеться безкоштовне шоу з фокусником та аквагримом🤩 Програма...
05.02.2019
0 коментарів
.тц гора

Торговий центр Гора-Стрий: меблі та товари для кожної оселі

У меблевому торговому центрі “Гора” (Стрий) можна купити меблі, декор, текстиль та інші товари для облаштування інтер’єру. У ТЦ представлено продукцію від кращих українських та європейських виробників, серед яких можна підібрати товар, який влаштує за якістю, зовнішнім виглядом, стилем та ціною саме Вас.

Однією із основних переваг меблевого торгового центр Гора-Стрий є можливість повністю обмеблювати усі кімнати житла, не шукаючи по цілому місту потрібні меблі.

Чому купити меблі (Стрий) варто у ТЦ Гора

У меблевих магазинах, що розміщені на території ТЦ у Стрию, представлено:

Завітайте у меблевий центр у Вашому місті за адресою: м. Стрий, вул. Багряного, 8.

.Підписуйтесь на новини

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen