Графік роботи

Пн.-Сб.: 10:00 – 18:00
Нд.: 12:00 – 18:00

інформація

№ салону:
42

Сайт:
http://www.bis-m.ua/ru/

E-mail:
stryistudio44@gmail.com

Телефон:
0975556974

Компанія «Біс-М» була створена в 2001 році.  Станом на сьогодні, це одна з найбільших компаній в Україні європейського рівня з 10-річною історією та досвідом роботи. Завдяки правильній стратегії маркетингу та реклами, керівникам підприємства вдалось створити власну торгову мережу в Україні, а також широку мережу оптових партнерів. Наша продукція продається по всій території України, від Чернігова до Сімферополя, від Луганська і до Ковеля. Фабрика має свої представництва в Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Києву, а також більше 60 дилерів в інших містах України. Ми  виробляємо як м’які, так і корпусні меблі.

Наші м’які меблі нараховують більше 160 моделей. Деякі моделі мають можливість модульної збірки, що в умовах стандартних малогабаритних квартир дозволяє знаходити різні варіанти комбінацій модулів і розміщення меблів в приміщенні.

Ми постійно стежимо за розвитком ринку і зростаючими потребами споживача, тому кожен рік ми удосконалюємо механізми створення меблів, а також за розробкою нових моделей, які максимально підійдуть нашим майбутнім клієнтам, як по якості, так і по функціональним можливостям виробу.  Чітко налагоджена робота колективу, використання обладнання провідних закордонних фірм, застосування провідних технологій , а також високий професіоналізм персоналу дозволяє гарантувати довговічність наших меблів.  Розкладні механізми, що використовуються, і активфурнітура відрізняються своєю довговічністю, надійністю та зручністю при експлуатації.  Для оббивки виробів використовуються тканини з асортименту, який нараховує більше 2000 різновидів кольорів.

Наші меблі розвозять по фірмових магазинах тільки в спеціально обладнаних автомобілях. Наш автопарк дозволяє в максимально швидкі строки і без механічних пошкоджень доставити меблі в магазини, до кінцевого споживача.

.новини
26.02.2019
0 коментарів
14.02.2019
0 коментарів
Шоу з фокусником та аквагримом в...
Ми пропонуємо Вашим дітлахам поринути у світ магії та казкових чудес✨ 23.02 в ТЦ Гора у м.Стрий відбудеться безкоштовне шоу з фокусником та аквагримом🤩 Програма...
05.02.2019
0 коментарів
.тц гора

Торговий центр Гора-Стрий: меблі та товари для кожної оселі

У меблевому торговому центрі “Гора” (Стрий) можна купити меблі, декор, текстиль та інші товари для облаштування інтер’єру. У ТЦ представлено продукцію від кращих українських та європейських виробників, серед яких можна підібрати товар, який влаштує за якістю, зовнішнім виглядом, стилем та ціною саме Вас.

Однією із основних переваг меблевого торгового центр Гора-Стрий є можливість повністю обмеблювати усі кімнати житла, не шукаючи по цілому місту потрібні меблі.

Чому купити меблі (Стрий) варто у ТЦ Гора

У меблевих магазинах, що розміщені на території ТЦ у Стрию, представлено:

Завітайте у меблевий центр у Вашому місті за адресою: м. Стрий, вул. Багряного, 8.

.Підписуйтесь на новини

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen