Меблева фабрика “Константа” є виробником меблів (м’які меблі та корпусні меблі для віталень, кухні, спальні, кабінету, інших приміщень) з 2001 року, почавши своє виробництво меблів в маленьких приміщеннях, невеликим, але працьовитим колективом молодих і талановитих людей.
Незважаючи на такий маленький відрізок часу, завдяки старанній роботі, впровадження оригінальних, сучасних, зручних і, найголовніше якісних моделей м’яких меблів, фабрика меблів “Константа” досягла народного визнання і неодноразово нагороджувалася дипломами.
Меблева фабрика “Константа” впевнено йде в ногу з останніми модними віяннями в сфері виробництва м’яких меблів і постійно розширює асортимент і дилерську мережу для того, щоб Ви придбали не тільки високоякісну меблі, але і комфорт, бездоганний стиль і затишок для Вашого будинку.
Вся продукція, яку ми пропонуємо, має сертифікат відповідності Держстандарту і гігієнічний сертифікат і робиться тільки з якісних матеріалів і фурнітури таких фірм, як “FIT”, “апарель”, “Ексім-текстиль”.

.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen