Графік роботи

Пн.-Сб.: 10:00 – 18:00
Нд.: 12:00 – 18:00

інформація

№ салону:
36

Сайт:
http://www.mebleport.com.ua

E-mail:
meblivdim7@gmail.com

Телефон:
0990841790

Якісне обслуговування клієнта на всіх етапах роботи – це основний напрямок руху нашого салону-магазину.Ми надамо детальну інформацію про меблі, допоможемо обрати  оптимальний стилістичний напрямок, гармонійну кольорову гамму та фактуру тканини.Наші клієнти отримують технічний супровід при виборі меблів. Ви будете знати все про меблі, які обираєте: з яких матеріалів виготовлені і яким матеріалам надати перевагу, яка фурнітура використана і яких виробників, все про меблеві тканини та їхні технічні характеристики.Важливим етапом в процесі роботи з клієнтом є якісне складання меблів, гарантійне та післягарантійне обслуговуваня та їхня доставка – ми так працюємо.Ми співпрацюємо лише з надійними та відповідальними виробниками, які виконують свої зобов’язання перед клієнтами, дотримуються стандартів якості при виготовленні меблів та мають сертифікати якості на свою продукцію. Ви почуєте нашу суб’єктивну оцінку продукцїї виробників згідно їхньої якості.Формула «ЦІНА-ЯКІСТЬ» – основний критерій за яким ми відбираємо та пропонуємо  продукцію кращих виробників меблевого ринку (на меблевому ринку) України.

.новини
26.02.2019
0 коментарів
14.02.2019
0 коментарів
Шоу з фокусником та аквагримом в...
Ми пропонуємо Вашим дітлахам поринути у світ магії та казкових чудес✨ 23.02 в ТЦ Гора у м.Стрий відбудеться безкоштовне шоу з фокусником та аквагримом🤩 Програма...
05.02.2019
0 коментарів
.тц гора

Торговий центр Гора-Стрий: меблі та товари для кожної оселі

У меблевому торговому центрі “Гора” (Стрий) можна купити меблі, декор, текстиль та інші товари для облаштування інтер’єру. У ТЦ представлено продукцію від кращих українських та європейських виробників, серед яких можна підібрати товар, який влаштує за якістю, зовнішнім виглядом, стилем та ціною саме Вас.

Однією із основних переваг меблевого торгового центр Гора-Стрий є можливість повністю обмеблювати усі кімнати житла, не шукаючи по цілому місту потрібні меблі.

Чому купити меблі (Стрий) варто у ТЦ Гора

У меблевих магазинах, що розміщені на території ТЦ у Стрию, представлено:

Завітайте у меблевий центр у Вашому місті за адресою: м. Стрий, вул. Багряного, 8.

.Підписуйтесь на новини

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen