.Як вибрати ламінат?

переглянути інші новини

Ламінат – сучасне недороге та міцне підлогове покриття. Головною його особливістю є те, що він може імітувати будь-яке інше покриття для підлоги – паркет, плитку, дошку та інші. .
Також до основних переваг ламінату можна віднести легкий монтаж – особливою популярністю користується ламінат із замковим методом зєднання, для вистелання якого не потрібний клей – листи чіпляють один до одного за допомогою наявності замкових пазів.

Ламінат: переваги ламінованого покриття

Перед вистеланням підлоги потрібно врахувати клімат приміщення, а саме середню температуру та рівень вологості, а також прохідність. Таким чином, ви зможете обрати оптимальний клас ламінату та його особливості – водостійкість.

Отже, плануючи купити ламінат, зверніть увагу на:

  • клас покриття;
  • вологостійкість;
  • відтінок ( темний зробить кімнату візуально меншою, світлий – навпаки);
  • виробника;
  • дизайн (імітація дубу, горіха, ясеня і т.д.);
  • спосіб очищення (часто визначає сам виробник).⠀⠀

Ламіноване покриття досить витривале та легке у догляді, і, в залежності від класу, може прослужити не один десяток років (ламінат класів 33, 34).

Підібрати ідеальний ламінат Вам допоможуть в салоні МОДНА ПІДЛОГА у м.Стрий👇

.АКЦІЇ
.Підписуйтесь на новини
ОФІСНІ МЕБЛІ ⠀ Після нещодавно закінченого ремонту в офісі перше, що варто зробити – це обрати нові офісні меблі. По-перше, це дозволить фірмі зберегти свій імідж, а по-друге, забезпечить співробітникам необхідний комфорт. Адже в затишній обстановці і працездатність значно вища, і психологічний клімат в колективі набагато кращий.🙌🌿⠀ Щоб вибрати меблі правильно, необхідно знати кілька важливих, але простих визначень офісних меблів: ☑️практичність ☑️комфортність ☑️безпека ☑️поєднання із загальним інтер’єром офісу ⠀ А ось чого не потрібно робити, так це надавати велике значення країні-виробнику. Українські меблі можуть бути не гіршими, ніж, наприклад, італійські. Головне не те, де меблі були виготовлені, а те, скільки витрат вкладено в її виробництво. Поняття якості включає в себе не одну-дві ознаки. ⠀ У виборі чудових офісних меблів Вам допоможуть наші консультанти ТЦ Гора за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 275 0
К ПРАВИЛЬНО ПІДІБРАТИ ВХІДНІ БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ? ⠀ Ціна на вхідні броньовані дверей залежить від дуже багатьох чинників і пояснюється це тим, що сам виріб, такий як вхідні двері, може бути виконаний різними виробниками, в різних виконаннях та матеріалах, використовуючи різноманітну фурнітуру і т.д.🙌 ⠀ Для того, щоб приблизно уявити майбутню ціну дверей потрібно визначитись яку ціль будуть мати Ваші вхідні двері: ⠀ ✨естетичний вигляд 💪стійкість до грубої сили 👁вічко,скло, відеоспостереження 🔥теплоізоляція 🔇звукоізоляція 🔑захист від інтелектуальному зламу ☑️протизламна конструкція дверей, наявність в них замків ⠀ Як бачите, при виборі вхідних дверей варто враховувати безліч факторів, аж до дрібних деталей, але саме так Ви зможете вибрати найбільш підходящі для себе, безпечні, міцні і надійні двері на довгі роки. ⠀ У виборі вхідних дверей Вам допоможуть наші консультанти салону ВСІ Двері за адресою: 📍м. Львів, вул. Луганська, 6 📞 068 92 26 802 5 0

2015 – 2019 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen