Графік роботи

Пн.-Сб.: 10:00 – 18:00
Нд.: 12:00 – 18:00

інформація

№ салону:
01-02-03

Сайт:

E-mail:

Телефон:
0672507895

Компанія Franke, родом зі Швейцарії, виробляє саму різну продукцію для кухонь, як домашніх, так і промислових, санітарних приміщень, пристрої для приготування напоїв, в тому числі, кава. Звичайному покупцеві найбільше знайомі кухонні мийки, витяжки, змішувачі, варильні поверхні бренду і інше кухонне обладнання.

Асортимент витяжок FabianoSteel  настільки великий, що може задовольнити найвибагливіших споживачів.
Найчастіше, при виборі основна увага приділяється дизайну, а не продуктивності, тому що витяжка знаходиться на увазі і повинна гармонійно вписатися в вашу кухню. Помилка в підборі зовнішнього вигляду витяжки буде видна неозброєним оком, а ось невірний підбір технічних параметрів «на око» визначити складно. Ці недоліки виявляються тільки в процесі експлуатації, коли поміняти прилад вже не представляється можливим. Припустимо, Ви визначилися з тим, як повинна виглядати ваша витяжка, з її формою, кольором і матеріалом. Тепер розглянемо технічну сторону питання. 50 … 60 … 90 … ?

.новини
26.02.2019
0 коментарів
14.02.2019
0 коментарів
Шоу з фокусником та аквагримом в...
Ми пропонуємо Вашим дітлахам поринути у світ магії та казкових чудес✨ 23.02 в ТЦ Гора у м.Стрий відбудеться безкоштовне шоу з фокусником та аквагримом🤩 Програма...
05.02.2019
0 коментарів
.тц гора

Торговий центр Гора-Стрий: меблі та товари для кожної оселі

У меблевому торговому центрі “Гора” (Стрий) можна купити меблі, декор, текстиль та інші товари для облаштування інтер’єру. У ТЦ представлено продукцію від кращих українських та європейських виробників, серед яких можна підібрати товар, який влаштує за якістю, зовнішнім виглядом, стилем та ціною саме Вас.

Однією із основних переваг меблевого торгового центр Гора-Стрий є можливість повністю обмеблювати усі кімнати житла, не шукаючи по цілому місту потрібні меблі.

Чому купити меблі (Стрий) варто у ТЦ Гора

У меблевих магазинах, що розміщені на території ТЦ у Стрию, представлено:

Завітайте у меблевий центр у Вашому місті за адресою: м. Стрий, вул. Багряного, 8.

.Підписуйтесь на новини

2015 – 2018 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen