інформація

№ салону:
1

Сайт:
https://deco-light.com.ua/

E-mail:

Телефон:
+38 (068) 250 09 48

Deco-Light є структурним підрозділом компанії Light House , відомої на теренах України протягом останніх 9 років. Компанія здійснює гуртовий та роздрібний продаж елементів освітлення, супроводжує різної складності проєкти, тісно співпрацює з дизайнерами, архітекторами та стилістами.

Light House володіє широким асортиментом товару у себе на складі. Найбільш ходові позиції завжди у наявності в достатній кількості. Здійснюють регулярні безперебійні поставки імпортного товару. Ведеться багаторічна співпраця з усіма польськими виробниками освітлення та деякими європейськими брендами. Компанія Light House є офіційним  дистриб’ютором бренду Zuma Line в Україні, а також співпрацюють з великою кількість брендів, представлених на території України.

Команда Light House має досвід ведення великих проектів, втілених проектних рішень в ресторанному, готельному та відпочинковому сегментах.

Light House – це команда професіоналів, які закохані у свою справу. Спеціалісти проходять постійні навчання від виробників, тому обізнані в усіх модних тенденціях,  технічних нюансах і тонкощах цієї галузі. Також персонал відвідує виставки європейських брендів, котрі проходять в Польщі та Італії, щоб завжди бути в курсі усіх новинок та трендів на світовому ринку.

Від лампочки до люстри, від звичайного точкового світильника до сучасних великих трекових систем – тут представлені товари як для  інтер’єру, так і для екстер’єру та ландшафтного дизайну.

Deco-Light – це завжди якість, це професіоналізм, це модно і стильно!

 

.Підписуйтесь на новини

    2015 – 2020 © All rights reserved.

    Developed by IT-Kitchen