Графік роботи Пн.-Сб .: 10:00 - 19:00 Нд .: 12:00 - 19:00

інформація

№ салону:
06

Сайт:
https://pikartlights.com

E-mail:
pikartlights@gmail.com

Телефон:
+38(067) 212 28 77

Салон освітлення Pikart Lights

Pikart Lights – світильники компанії «ПікАрт» для поціновувачів якості та індивідуального дизайну.

Компанія «ПікАрт» заснована у Львові 2000 року. З моменту заснування основним профілем компанії є ливарне виробництво художніх виробів, а протягом останніх п’яти років ми ще створюємо освітлювальні вироби за проектами архітекторів та дизайнерів.

Гарна оселя варта гідного освітлення – це наше переконання. А ще якісного та функціонального. Ідеальний світильник бездоганно впишеться в інтер’єр, додасть елегантності простору, розставить акценти та створить необхідну атмосферу.

Поєднання сучасних лаконічних форм і матеріалів, які використовували майстри в давні часи, – ось, на нашу думку, секрет створення виробів, які  додають вашій домівці стилю і, водночас, тепла та затишку.  Латунь і мідь, рецепти зістарення виробів та об’ємні деталі – завдяки цим матеріалам і технологіям наші світильники виглядають автентично та доречно у різних інтер’єрах.

Не знайшли потрібний світильник в каталозі? Розкажіть нашим дизайнерам ваші найзаповітніші інтер’єрні мрії або ж оберіть будь-який виріб із каталогу на сайті, і, за бажанням, ми змінимо його до вашого стилю та смаку.

Потрібен нестандартний підхід у вирішенні завдань освітлення? Звертайтеся! Ми любимо нетривіальні задачі.

.Підписуйтесь на новини

2015 – 2020 © All rights reserved.

Developed by IT-Kitchen